Producentów sportowej odzieży jest bardzo wielu, jednym z najbardziej rozpoznawanych jest sklep Oldo, który powinien mieć nie tylko dobrze skompletowany asortyment ale również fachową obsługę, dzięki której  każdy klient, nawet taki, który kupuj asortyment sportowy po raz pierwszy będzie mógł dobrać produkty do swoich potrzeb. Jedną z podstaw jest bielizna, za którą warto się rozejrzeć w Under Armour.

Bardzo wielu producentów skupia się wyłącznie na klasie amatorskiej, dla innych stał się to jeden z podstawowych segmentów zbytu. Jednym z przykładów może być między innymi Berghaus, który służy przede wszystkim amatorom zainteresowanym wprowadzeniem w swoje życie odrobinę sportowego pazura w warunkach zewnętrznych, wymagających nie tylko bielizny Under Armour ale też elementów odzieży wierzchniej.

Niejeden kupujący poszukuje marek, które zna ze słyszenia np. Oldo. Sklep firmowy jednej tylko marki nie jest odpowiedni dla osób, które nie do końca wiedzą czego chcą. Dzięki widoczności większej ilości modeli od różnych dostawców, w różnej formie i z zastosowanymi rożnymi technologiami ma się duże porównanie, można zobaczyć czym konkretnie różni się Berghaus od swoich konkurentów, jak również która z firm będzie najodpowiedniejsza do spełnienia potrzeb.