Wybierasz się na imprezę? Może jedynie szykujesz się do pracy lub załatwić jakieś obowiązki? W takim razie na pewno dbasz o swój wygląd, ponieważ zależy Ci na tym, jak rozmówca będzie zwracać na Ciebie uwagę. Garderoba, fryzura i makijaż to nie wszystko, co możesz wykorzystać, by kreować swój wizerunek – są to jedynie elementy, które będą tworzyć spójną całość. Kolejny komponentem mogą być kolczyki złote. Wiele ciekawych propozycji znajdziesz na stronie https://bovem.com.pl/pol_m_Bizuteria_Kategorie_Kolczyki_Kolczyki-zlote-336.html. Przykuwają one uwagę, ponieważ złoto charakteryzuje się kolorem, który zawsze zainteresuje potencjalnego rozmówcę. Nic dziwnego, że eleganckie kobiety szukają takich propozycji, podkreślając tym samym swoje atuty i maskując ewentualne niedoskonałości. Trzeba jednak pamiętać o dobrym guście stylu – w końcu kolczyki złote nie będą pasować do każdej karnacji lub stroju.

Jak dopasować biżuterię do garderoby?

Kiedy zakładasz sportowe ubrania i buty, które doskonale nadają się zarówno do codziennych spacerów, jak i joggingu, musisz przyzwyczaić się do tego, że kolczyki złote mogą nie prezentować się najlepiej. Jest to uznawany element za elegancki, dlatego dużo lepiej będzie prezentować się ze strojem dużo bardziej oficjalnym, np. sukienkami lub spódnicami i marynarkami. Należy również dopasować wszystko do karnacji użytkowniczki i koloru garderoby. Złoto teoretycznie pasuje do wszystkiego, lecz jeśli dana osoba posiada blond włosy, bardzo jasny odcień skóry i przede wszystkim białą sukienkę, złoto może nie tworzyć odpowiedniego kontrastu – lepiej wybrać wtedy czarne, syntetyczne dodatki. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się czarne złoto, które coraz chętniej jest wykorzystywane w biżuterii. Będzie ono prezentować się wyjątkowo estetycznie z pozostałymi jasnymi elementami.

kolczyki złoteOficjalny bankiet lub poważna kolacja?

Gdy pewna siebie i elegancka kobieta wchodzi na salę bankietową, większość oczu jest skierowana automatycznie w jej stronę. Mężczyźni zazwyczaj w takich sytuacja patrzą z pożądaniem, natomiast inne Panie z zazdrością i nie ma w tym nic dziwnego, nadzwyczajnego i złego. Jak więc stworzyć taki wizerunek, przy pomocy standardowych akcesoriów, do których należą kolczyki złote? Wystarczy dobrać je do reszty stroju i dodatków. Przykładowo nie możesz łączyć srebrnego łańcuszka ze złotymi kolczykami, które będą już na pierwszy rzut oka pochodzić z innej serii i od innego producenta. Nie bez powodu marki o wysokiej klasie i prestiżu prezentują w każdej kolekcji zestawy, które uzupełniają się w każdym calu. Jeśli stawiasz na czarne, białe lub różowe złoto, to pamiętaj, by każdy element biżuterii pochodził z tego materiału.