Francuska moda zdobywa serca kobiet na całym świecie. I nie chodzi tu tylko o największe, designerskie marki, takie jak Coco Chanel, czy Yves Saint Laurent. W cenie są ubrania z takich stosunkowo niewielkich i młodych sklepów, jak np. Tara Jarmon. Marka ta, choć obecna na rynku od niedawna, wyraźnie zaznaczyła swoją obecność. Jej cechami charakterystycznymi są dziewczęce, świeże, a czasem wręcz zabawne wzory i kroje ubrań. Choć podstawa pozostaje klasyczna, to jednak przełamują ją kolorowe nadruki, oryginalne dodatki, jak np. nietypowe rozcięcie, czy dodatkowa kokarda. Źródłem tych inspiracji jest młoda projektantka z Kanady, która marce nadała swoje imię.

Niezbędnik eleganckiej kobiety

tara jarmon sklepMarka Tara Jarmon spodoba się przede wszystkim młodym dziewczynom i kobietom, które kochają eleganckie, dobrej jakości ubrania z doskonałych materiałów, nie chcą jednak rezygnować ze swojego luzu i poczucia humoru wynikającego z wieku. Pozwalają one dobrze wyglądać w każdej sytuacji, zarówno na przedstawieniu w teatrze, jak i na wieczornej imprezie, podczas dnia spędzonego na uczelni, czy obiedzie u rodziców chłopaka.

Tara Jarmon już w Polsce

Polskie miłośniczki francuskiej mody, które miały wcześniej styczność z marką Tara Jarmon, narzekały zwykle na fakt, że jej produkty nie są dostępne w Polsce i na kolejne zakupy mogły wybrać się dopiero przy okazji zagranicznej podróży. Na szczęście pojawił się już internetowy sklep Tara Jarmon desirparis.com, w którym można kupić większość najciekawszych ubrań Tary, jak i bardzo cenione rzeczy typu basic, słynące ze starannie dobranych materiałów, które świetnie układają się na ciele i są odporne na zniszczenia wynikające z prania czy prasowania. To odzież, w której nie tylko ładnie wygląda się od święta, a potem z pieczołowitością odstawia się do szafy. Te ubrania można nosić na co dzień i nie ograniczać w nich swojej aktywności. Za to między innymi są cenione przez kobiety na całym świecie i to sprawia, że otwierają się kolejne sklepy z tym logo.