Większość z nas miewa momenty, w których czujemy się nieatrakcyjnie i niekobieco. Może to być spowodowane niską samooceną, zerwaniem z partnerem, czy wahaniami nastroju, które są nieodłącznym elementem cyklu miesiączkowego kobiet. Te momenty są szczególnie trudne, gdy nasze wysiłki i próby, by pokazać swoją atrakcyjność idą na marne. Ale głowa do góry - jest na to rada!

Każda z nas zasługuje na to żeby czuć się kobieco

Atrybut kobiecościKobiety, mimo że we współczesnym świecie wykonują prace na podobnych stanowiskach co mężczyźni, mają stawiane wyższe wymagania - oprócz kompetencji zawodowych, wychowywania potomstwa, prowadzenia domu, wymaga się od nas nieskazitelnego, kobiecego wyglądu. Dlatego zanim zdecydujesz się na popracowanie nad swoim poczuciem kobiecości, upewnij się, że jest to twój wybór, a nie presja społeczeństwa. Robiąc coś wbrew sobie nigdy nie będziesz szczęśliwa, ważne żebyś przetestowała różne metody na odnalezienie swojej kobiecości i zdecydowała się na to, co najbardziej Ci odpowiada. Tanie metody na rozwiązanie problemu braku poczucia kobiecości są pod ręką i tylko do Ciebie zależy, po którą sięgniesz.

Najprostsza metoda to najlepsza metoda

Myśląc o atrybutach kobiecości, prawdopodobnie pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl to szpilki. Choć w starożytności to mężczyźni nosili szpilki, dzisiaj są nieodzownym atrybutem kobiecości. Pierwszą kobietą, która założyła damskie szpilki była Katarzyna Medycejska. Ubrała je na swój ślub z Henrykiem de Valois, księciem Orleanu, właśnie po to, by dodać sobie kobiecości i pewności siebie. Damskie obuwie tego typu straciło na popularności po rewolucji francuskiej. Damskie szpilki, które znamy dziś powróciły do nas w pod koniec XX wieku, a prawdziwy szał na nie przyszedł w latach 50 dwudziestego wieku. W tym czasie Marilyn Monroe powiedziała swoje słynne zdanie: „Szpilki dają kobiecie 25% więcej mocy, 50% więcej pewności i 100% więcej seksapilu!”. 

Rozwiązanie problemu pod ręką

Jest wiele metod, które mogą sprawić, że poczujesz się kobieco: masaże w spa, droga biżuteria, ekscytująca randka, ale takie rzeczy nie są w cale tanie. Mogę się założyć, że masz w swojej szafie parę wysokich damskich szpilek, więc wcześniej opisany sposób jest zdecydowanie najszybszy. Wystarczy, że ubierzesz szpilki i wyprostowana przejdziesz się w nich do pracy,po mieście, a twoje poczucie kobiecości automatycznie wzrośnie. Nie masz szpilek w swojej szafie? Nie martw się! Tanie, a zarazem dobre szpilki kupisz za niewielkie pieniądze, a posłużą Ci bardzo długo. W momentach, w których twoje poczucie kobiecości będzie się wahać, w ekspresowym tempie Ci pomogą