Marzenie o gustownie urządzonym salonie lub pokoju dziennym szczególnie łatwo zrealizować odwiedzając sklep oferujący zachwycające pod względem różnorodności tkaniny dekoracyjne. Wiele z nich sprawdza się nie tylko jako materiał na ubrania (na przykład szykowną garsonkę), ale i idealny materiał na obicie foteli, klasyczną zasłonę, która całkowicie odmieni charakter wnętrza lub ozdobne poszewki na poduszki leżące na kanapie.

Dostępne obecnie tkaniny oszałamiają kolorystyką i bogactwem deseni. Można wypatrzeć zarówno materiały całkowicie jednorodne, idealne do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Będą się w nich doskonale prezentować także geometryczne desenie w kontrastowych barwach. Z kolei materiały we wzory roślinne, secesyjne esy-floresy i barokowe wywijasy to idealny pomysł do wnętrz klasycznych.

Bardzo dobrze na elementy dekoracyjne w mieszkaniu nadaje się również dzianina punto: miękka, elastyczna i niezwykle przyjemna w dotyku. Świetna na aplikacje i drobne elementy ozdobne lub całe obicie.

Zobacz więcej na: http://orientfashion.pl/